Την Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου τα παιδιά του βρεφικού σταθμού λίμνης παρακολούθησαν την εξαιρετική θεατρική παράσταση ΛΑΛΑΛΙΛΑΛΟ! Χριστουγεννιάτικη έκπληξη... Μια διαδραστική παράσταση όπου τα παιδιά συμμετείχαν ενεργά και διασκέδασαν πολύ μέσα από το παιχνίδι με τους ταλαντούχους ηθοποιούς!!! Βρεφικός σταθμός λίμνης!!
Σας καλωσορίζω στην μεγάλη οικογένεια των Παιδικών και Βρεφικών Σταθμών Άνω Λιοσίων του Δήμου Φυλής.