Την Δευτέρα 19/ 6/23 είχαμε την χαρά να παρακολουθήσουμε στον Παιδικό Σταθμό Αγίου Ιωάννη την εξαιρετική παράσταση << Κού-κου! μια βόλτα στο δάσος….>>. Πρόκειται για μια βιωματική αφήγηση παραμυθιού που συνδυάζει το θέατρο με την μουσική και παράλληλα στοχεύει στην ευαισθητοποίηση σε θέματα περιβάλλοντος και ζωοφιλίας. Μια παράσταση -παιχνίδι που γέμισε με χαμόγελα και ενθουσίασε τα παιδάκια μας λίγο πριν το τέλος της σχολικής χρονιάς!
Σας καλωσορίζω στην μεγάλη οικογένεια των Παιδικών και Βρεφικών Σταθμών Άνω Λιοσίων του Δήμου Φυλής.