Στα πλαίσια της θεματικής ενότητας "Λουλούδια" τα παιδιά παρατηρούν εικόνες από πίνακες διάσημων ζωγράφων με θέμα τα λουλούδια, μυρίζουν την ευωδιά των λουλουδιών που έφεραν από τον κήπο χορεύουν τον χορό των λουλουδιών, ζωγραφίζουν με πινέλα και εκφράζονται εικαστικά.
Παιδικός Σταθμός Αγίου Ιωάννη
Σας καλωσορίζω στην μεγάλη οικογένεια των Παιδικών και Βρεφικών Σταθμών Άνω Λιοσίων του Δήμου Φυλής.