Στον Παιδικό Σταθμό Αγ. Ιωάννη , οι μικροί μας φίλοι είχαν την χαρά να απολαύσουν μια όμορφη Χριστουγεννιάτικη ταινία με τίτλο << Το ποντικάκι που ήθελε να αγγίξει ένα αστεράκι >> στα πλάισια της δράσης των Σταθμών για την ημέρα κινηματογράφου. Η ταινία είναι βασισμένη στο ομώνυμο βιβλίο του Ευγένιου Τριβιζά.
Σας καλωσορίζω στην μεγάλη οικογένεια των Παιδικών και Βρεφικών Σταθμών Άνω Λιοσίων του Δήμου Φυλής.